Close

Räägime neetidest

Tere, mina siin. Täna räägin teile aukudest. Nimelt mulle on hakanud meeldima enda augustamine. Ok ok, mul on.. kuus neeti ja kõik on kõrvades, seega ma olen ikka eriti mainstream võrreldes mõnedega, kes teevad auke näiteks… ükskõik kuhu mujale. 😀

Kõige esimesed kõrvaaugud sain ma vist 16aastaselt ja seda vanas heas Salo Centeris püstoliga. (pls don’t) Ma õudusega meenutan seda, kui raske neid esimesi kõrvarõngaid oli ära saada. Need olid nii tugevalt kinni, et ma pidin ehitama kirjaklambritest atribuutika, et need lahti kangutada. Ülejäänud neli tegin kõik kanüüliga ja olen rahul. Alati valige kanüül!

Viimased kaks tegin samal ajal oma kõrva ülaossa ehk kõhre sisse. Mis on suht nõme koht, sest ta paraneb terve aasta. Ma olen siin pea kaks kuud istunud nendega ja mõtlen püha jumal, millal nad ära paranevad. Pea aasta veel minna, Piia, pea aasta veel minna.

Eriti tore oli see, kui need värsked augud mu kõrvas otsustasid Kreeta reisi ajal konkreetselt üles paistetada. Lausa nii palju, et mu kõrv peaagu sõi selle needi ära. Kujutasin juba ette, kuidas saabun Eestisse tagasi oma kõrvagangreeniga ja pean jätma hüvasti oma 25 aastat vana kena kõrvalestaga.

Õnneks nii ei läinud, aga alates sellest olen ma juurutanud (või noh.. PÜÜDNUD juurutada) korralikku needihooldussüsteemi. Ma absoluutselt ei viitsi seda teha, aga mu armas kõrv meenutab mulle paistetusega alati, kui ma olen jätnud paar päeva vahele oma bjuuti režiimis.

Esimene samm on leotada oma auke NaCl veega (ehk soolaveega aga ma ostan seda apteegist, sest #richbitch). See vesi on mingi 2 euri. 😀

Siin olen mina enne pidu kõrva leotamas.

70256089_2555333701357176_1082204004789780480_n.jpg

Leotamine aitab kogunenud mustusel ja muul rõvedusel kergemini lahti tulla ja siis saab kenasti minna juba puhastamise kallale.

Mul on puhastaiseks terve atribuutika: vatitikud (väga halb keskkonnale, I know :S ), vatitupsud, NaCl, antiseptiline sprei (also väga halb, aga siiski kui vahel kiire siis lasen sellega üle), teepuuõli (sellega on nii ja naa, mõned soovitavad, mõned mitte, ma aktiivselt seda ei kasuta ja kui kasutada, siis alati lahjendatuna!!!).

71119188_707696076364990_7791358755580411904_n.jpg

Puhastada tasub kord päevas ja mitte kasutada alkoholi, sest see kuivatab (olen omal nahal proovinud ja see on tõsi.) Kui kord päevas puhastada, siis needid näevad okeid välja ja ei anna edast märku.

Mis veel on ülioluline – ÄRA NÄPI OMA NEETE. See käib minu kohta, ma ei suuda enda käsi eemal hoida. Ja seetõttu ka mu kaks eelmist neeti pole aastaga paranenud. Sest ma PIDEVALT. NÄPIN. NEID.

giphy.gif

Rääkides ebamugavustest, ma pidin ümber mõtlema oma soengustiili. Nüüd käin ringi “Skrillexi soenguga” (tänks sõbrad), sest muidu jäävad juuksed neetidesse kinni ja kellele seda jama veel vaja.

Mina austamas Skrillexit. (Ja mu needid mind tänamas.)

70579814_772532669844849_3630658412200591360_n.jpg

Pikk jutt, teadagi mis jutt, aga ma tahaks endale võib-olla ninaneeti. Rõhk sõnal VÕIB-OLLA. Mul on kaks probleemi.

Septum ehk nn pullineet (sry), laideti täiesti maha ja ma kardan, et ma vihkan end kui ma selle teen, sest kui mul parasjagu pole allergiaid, siis on mul külmetused ja ma ei saaks ju nuusata ilma valuta. (Kui kellelgi on kogemusi, palun jagage.)

Teine on see tavakas ninaneet ühel nina poolel ja ma ütlen tavakas, sest see on praegu nii mainstream, et Rannamajas mingi 90% naistest on see. 😀 RANNAMAJAS!!!! Ja lisaks on ühel inimesel, kes mulle ei meeldi, see sama neet ja ma nüüd suht jälestan seda. Tänks. 😀

Siiski, kui teha see ühe ninapoole neet nn rõngaga, siis tundub täitsa kena olevat.. Hmm.. Tahaks, aga samas.. kas see oleks hea mõte? (Ema ütleb.. ei.)

Ugh… raske on see elu. 😀

Lähen puhastan oma kõrvu nüüd. 😀


Source: lihtsaltpiia

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: