Close

Nutiajastu saamatus

Natukene niisama elust ja olust. Ega mul polegi otseselt mingit ideed, istun siin ja naudin oma uut kõlarit. Mul nimelt on komme inimesi muusikaga terroriseerida, aga kuna mul on selleks kaks valikut, kas arvuti või telefon (ekstra “tugeva” kõla saamiseks panen ta vahel tassi sisse! :D) ja need ei ole väga võimsad.

Eriti mu arvuti, mu kallis (ehk armas haha) HP, mis seda maksimaalset helinivood ei kannata kauem kui 5 min ja siis tuleb paus teha kuna kõlarid hakkavad krabisema. Uskuge või mitte. 😀 Niisiis ostsin endale JBL GO minikõlari, sest ma olen neist palju head kuulnud. Täna sain kätte ja ma olen pmst:

shicked1269259657_omg_cat

See on lihtsalt

NII

HEA.

JBLGO2CYAN-1400x1000.jpgSelline väike tegelane aga MILLNE HELI. Mul on praegu selline disko püsti, et hoia ja keela. Ja kellel sotsiaalne elu on, saab selle näiteks randa võtta või piknikule või roadtripile. Odav ja kompaktne. Odav ehk 26 euri. Ja saab dushi alla ka kaasa võtta, kui üksi kurb on, mis mul tihti on. 😀

Väga sisutu jutt ja pole isegi mitte sponsoreeritud (pisar).

Rääkides tehnikast…

Mu kallis (siinkohal IROONILISELT armas) telefon otsustas hiljuti, et õige aeg on öösel end uuendada, kuigi ma palusin tal seda mitte teha. Hommikul ärkan üles pooleldi hingitseva telefoni kõrval, kus mu ainsad valikud on alla laadida mingi recovery asi (mis võttis tund aega ja ilmselgelt ei töötanud) või kõik, absoluutselt kõik, ära kustutada.

Pisar silmis lasin telefonil kõik ära kustutada ja olin umbes päeva ilma sotsmeediata, sest sellesse logimine on PIIN. Lisaks sellele ma olin nagu HALVATUD.

Õudne piin eks, ilma telefonita olla, aga ma pole varem mõelnud sellele, kui väga ma oma nutiseadmest sõltun.

Ma ei saanud töökaaslastele teada anda, et jään tööle hiljaks (sest see kasutu recovery võttis pool mu elust), sest seda suhtlusäppi ei ole. Ma ei tea, mis mul plaanis on üldse päeval, sest kalendrit pole. Ma ei tea kui kaugel tramm või buss on, sest Trafit pole. Ma ei tea, mida selga panna, sest ilmaäppi pole. Ma unustan vett juua, sest veeäppi pole. Ma ei tea, mida poest osta, sest mu nimekirjaäppi pole. Ma isegi ei tea, kas ma saan midagi osta, sest pangaäppi pole. 😀

Õudne kui saamatu ma olin.


Source: lihtsaltpiia

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: