Close

Kuidas Instagramis huvitavam olla

Ma ei tea, kas ma teen sellega nüüd head või hoopis vea, et sellest kirjutan, aga mingisugusel kummalisel põhjusel on mulle ette heidetud, et mõni, kes on Eesti blogijate Instagrami konto üle võtnud, on natukene liiga igav või natukene liiga mõttetu või natukene liiga purjus või natukene liiga puudega ja natukene nii edasi. Minu arust on natukene inetu nii öelda, aga mõne arust mitte.

Aga, mis seal siis ikka, siin on mõned minu mõtted, mis ehk võiksid aidata inimestel vältida, et mõni igavusse või kes teab, millesse ära sureb (tegelikult ma tean küll millesse, aga ma parem ei ütle), kui ta sunniviisiliselt vaatab asju, mis talle ei meeldi..

Esimese asjana oleks kindlasti tore end tutvustada, no näiteks nii, et kes sa oled, kus aadressil su blogi asub, kuidas sind Instagram’is leida, millega sa tegeled, millest su blogi räägib ja muud sarnast.

Eriti toredad ülevõtmised on olnud need, kus inimesed on esimesed storyd juba eelnevalt ette valmistanud ja kirjutanud palju infot, et jälgijatel oleks koheselt hea ülevaade, mille või kellega on tegu.

Teise asjana ma ei soovita kohe seda populaarset QUESTIONS‘i kasti üles riputada, sest kõigepealt oleks ju tore lihtsalt jälgijatega suhelda. Kui aga tundub, et pigem tahaks kohe alguses selle üles riputada, siis soovitan selle jätta highlights‘i alla, et keegi ei peaks hakkama story‘des tagasi rändama.

Kusjuures, seda tagasisidet on tulnud just jälgijatelt endalt, et tihtilugu palutakse küsimusi küsida, aga keegi ei ole veel õieti arugi saanud, kes see nüüd konto parasjagu üle on võtnud.

Kuidas jälgijatega suhelda? Mulle isiklikult tundub, et kuldseks reegliks ongi lihtsalt suhtlemine. Võib-olla on sul mõni huvitav hobi? Uuri, kas ehk keegi jälgijatest tegeleb sama hobiga? Võib-olla on sul veidikene klassikalisem hobi, näiteks, armastad sokke kududa? Usu mind, piisab vaid küsimisest, kas keegi armastab veel sokke kududa ja juba oledki mitu jutukaaslast leidnud!

Kasutagi seda QUESTONS’i kasti suhtlemiseks, mitte ootamiseks, et sinult midagi küsitakse! Tegelt ka! Kui ideed puuduvad, siis uuri jälgijatelt kasvõi, kuidas neil läheb ja küll sulle sealt edasiseks suhtluseks mõni mõte tekib!

Teed sel päeval midagi põnevat? Anna juba eelnevalt enda jälgijatele teada! Anna ka seal kontol eelnevalt teada, mis sul plaanis, sest nii teavad huvitatud inimesed silma peal hoida!

Ja, kuna me juba sokkidest rääkisime, siis ütleme, et alustad päeva enda kootud sokkidega, aga lõpetad õhtu põnevalt Pariisis? Samal ajal inimene, kellele sokid ei meeldi, aga Pariis meeldib ja sokkide asemel Pariisi oodata ei oska, kiirustab suure tõenäosusega lihtsalt su story‘dest kaugele eemale..

Mis veel? Ega ma niimoodi puusalt ei teagi, aga ma olen iga kell valmis oma mõtteid pakkuma, kui tundub, et hätta jääd ja mõtted otsa saavad!

Okei, iga kell vast mitte, sest praegugi on kell kohe kolm ja ma üldse ei imesta, kui ma kella kolmeni päeval magan, aga no põhimõtteliselt.

Ja igaks juhuks mainin, et sellel lool seal üleval ei ole mitte miskisugust tagamõtet, ma lihtsalt ei osanud ühtegi sobivat pilti siia panna ja panin siis lihtsalt ühe oma lemmikloo.

The post Kuidas Instagramis huvitavam olla appeared first on PAKSUKESE BLOGI.


Source: Paksuke.ee

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: