Close

Hoiatan kohe alguses ette ära, et järgnev on ühe viriseja täiesti mõttetu virin, mida mitte keegi ei ole kohustatud lugema. Omal vastutusel nagu nad ütlevad. Lihtsalt, räägitakse, et blogimine on teraapiline, aitavat nii mõnegi niidipusa lahti harutada, kui asjad kirja panna ja seeläbi nii mõnegi probleemi lahendada.

Vaatame siis, kas aitab ka häirivate naabrite puhul. Või mis häirivate, häirivate on liiga leebelt öeldud, pigem исчадие ада‘de puhul.

Ma isegi ei hakka keerutama. KÕIK mu närvid on plehku pannud. Heal juhul kaks veel on alles, kes suure tõenäosusega ei ole lihtsalt suutnud veel otsustada kummale poole pagema hakata.

Ma võiksin sellest komejandist lausa raamatu kirjutada, aga ma teen siin lühidalt. Nimelt, suve alguses otsustas üks Nikita, et tema kolib nüüd Narvast kolmeks kuuks Tallinnasse, paneb IGA jumala päev pidu, oksendab viis korda nädalas alumiste naabrite (ehk minu) aknalaua täis ja on niisama tore.

Toreduse all pean ma silmas muidugi trampimist, kaklemist, kisamist, röökimist, okserallit, suitsetamist, toas jalgpalli mängimist, terve Tallinna kõrvakilede proovilepanemist ja muud sellist, toredat.

Tore korteriomanik muidugi ainult lohutab, et Nikita väidab, et nemad pidu ei pane ja üleüldse kolivad varsti välja. No olgu, aga magada tahaks ju ikka, vähemalt ühel ööl nädalas? Ma ei ole ju Ines. Samas, 15 magamata ööd oleks minu kahe kuu kõrval käkitegu.

Igal juhul, olles üritanud pikalt mõista, et noored ja suvi ja nädalavahetus ja no mis see üks esmaspäev ka siis ära ei ole ja nii edasi, kutsusin politsei.

Naabrid oksendavad su aknalaua täis ja panevad häirivalt pidu? Tee e-avaldus.. Küsid, kas reaalselt keegi  selliselt juhul üldse karistada saab? Ei saa, sest sa ei teinud oksendamisest pilti või videot! E-riik missugune..

The post Watta e-riik we have appeared first on PAKSUKESE BLOGI.


Source: Paksuke

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: