Close

Ettevõtlikud inimesed on ägedad

Ettevõtlikud inimesed on ägedad, eks?  Ja mu teele on viimasel ajal sattunud nii palju vahvaid ettevõtmisi, et lihtsalt patt oleks jätta nendest rääkimata!

Alustan kõige magusamast asjast, Maitsete Majaka soolakaramellikastmetest. Ma ei ole mingisugune eriline maiasmokk,  kord aastas vist tuleb suurem magusaisu, aga nende kastmetega oli küll raske piiri pidada (jah, võib lugeda, et ma lihtsalt pistsin kõik need kuus purki, mille nad mulle kingituseks saatsid, paari päevaga nahka).

Nad saatsid mulle nii vegan kui ka klassikalise variandi. Ning nii nagu nad mulle mainisid, et tänu erinevatele koostisosadele ja tootmisviisile on neil täiesti erinev tekstuur, nii ka oli. Klassikaline oli tahkem, tibake ehk rammusam ja taimne kaste hoopiski vedelam ning ka maitse poolest magususe osas veidike tagasihoidlikum.

Teate, kuidas nad idee kastmete tootmiseks said? Austraalias seigeldes olla saanud üks majakavahtidest proovida churrosid soolakaramellikastmega, mis tal heas mõttes hinge kripeldama jäid.

Ja kuna kokaharidus oli tal omandatud, proovis ta Eestisse naastes taastada kaugel maal kogetud elamust. Ühel pühapäevasel hommikupoolikul külalisi võõrustades asetaski ta pannkookide kõrvale esimese karamellikastme prototüübi. Külalised said samuti hea elamuse ning soojast vastuvõtust innustatuna tuligi mõte pakkuda sama maitseelamust ka teistele soovijatele. Edasiseks haaras ta endaga pardale endise kokakooli kursusekaaslase ja majakavahid olidki sündinud.

Mina soovitan magusasõpradel kindlasti proovida! Vööümbermõõdult saate ehk veidike seepärast noomida, aga see maitseelamus on kohe kindlasti seda väärt! Kes tahab veidike soodsamalt proovida, siis märksõnaga “Paksuke” on kõik tooted -10% ning ostes 4 või enam toodet, saadavad nad paki postikuluta.

Aga põikame nüüd hoopiski riiete juurde. Julgete riiete juurde. Ma sattusin nendeni üsna juhuslikult. Nimelt, jälgin ühte tütarlast, kes sealt soetatud kostüümi enda Instagrami story’s kandis (vist oli kostüüm, aga võib-olla oli ka kleit) ja ilmselgelt, kui ma nägin nii paljusid kassidega asju, siis olin ma koheselt müüdud!

Ma riietest nii pikalt ei hakkagi rääkima, sest oma silm on kuningas ja ma vist peaksin kõik tooted siia üles riputama, et oma lemmikuid näidata, aga ettevõttest endast tahan küll rääkida.

Niisiis, ei ole minust erilist e-poodlejat, mispärast käisin kohapeal asju proovimas. Päris raske oli otsuseni jõuda, kui valid põhimõtteliselt kõikide toodete vahel ja tahaks kõiki, aga samal ajal ei taha pankrotini jõuda. Aega muidugi see valimine võttis, aga asja sai ja kleiti, mille ma endale koju tassisin, näitan ma teile juba varsti (täpsemalt 17. augusti paiku, sest siis on mul paari teise blogijaga üks eriti tore üritus tulemas)!

Asju ongi võimalus kohapeal proovida, aga kes e-poodlemist armastavad, siis teadke, et Eesti piires on kohaletoimetamine alati täitsa tasuta.

Üks põhjustest, miks mulle see ettevõte nii väga lisaks riiete valikule meeldib, on klienditeenindus. Ilma liialdamata olin ma sellest kohe esimese suhtluse raames vaimustuses. Peale kohapeal käimist veelgi enam, sest lihtsalt jäi hinge kohe selline hästi soe ja mõnus tunne.

Ah jaa, see on ka ülilahe, et see valik on väga-väga piiratud koguses ja sa ei pea absoluutselt kartma, et naabrinaine sulle samasugusega vastu tuleb. Ühesõnaga, nii äge võimalus endale midagi ainulaadset selga leida!

Ja nüüd jälle toidujutud ja kimchiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii🌶 Ma lihtsalt armastan kimchit ja ma võiksin seda lõputult süüa! Ja kui sa äkki ei ole kimchist midagi kuulnud, siis soovitan googeldada, sest kasulikumat toitu ei ole vist olemas! Lühidalt, kimchi rikastab soolestiku mikrofloorat kasulike bakteritega, seeläbi toetab immuunsüsteemi tööd ja sisaldab rohkelt vitamiine, mineraale ja kiudaineid.

Rääkida tahan aga täpsemalt Krimchi kimchist. Sest sellega oli selline lugu, et mingi aeg sain nende kimchit proovida, aga ei olnud nagu päris see.

Mõni aeg peale seda otsisin veganite grupist infot, kust Tallinnas kimchit osta saaks ja paljud soovitasid uuesti Krimchi oma proovida. Nende soovituste peale kommenteerisin, et mulle nende oma kahjuks ei istunud, mille peale kirjutas mulle omakorda üks tegijatest.

Nad tahtsid mulle uut purki kimchit saata, millest ma esialgu küll keeldusin, aga veidikese aja pärast muutsin siiski meelt. Ja tore oli, et muutsin, sest kimchiga panid nad kaasa ka kimchi kastme ja vot see oli üks ütlemata hea asi! Kindlasti proovige, sest sellest annab lugematul arvul häid asju teha. Ja kimchist muide ka, kuigi seda on ka niisama paljalt hea süüa.

Kuna kolm on kohtu seadus, siis ma hetkel siinkohal lõpetan, aga ma üritan õhtul uues postituses jätkata, sest mul on vähemalt kolm asja veel, mida ma tahaksin teiega jagada.

The post Ettevõtlikud inimesed on ägedad appeared first on PAKSUKESE BLOGI.


Source: Paksuke

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: