Close

Suvi on selline aeg, kus midagi ei toimu – ka siin blogis.

Tegelikult pole väga olnud millestki rääkida. Eluke veereb vaikselt, midagi põhjapanevat pole toimunud. Aga mis siis on vahepeal olnud?

Peale tantsupidu on olnud suur pingelangus. Ma ausalt olen nii vaba, nii vaba kõigest sellest negatiivsusest ja draamadest, ja ma siiamaani, kuu aega hiljem, avan oma kalendri ja rõõmustan – ei ühtegi tantsutrenni!!!

Vahepeal sattusin ka ühe filmi võtetele taustanäitlejaks, sest mul on üks vahva sõbranna selles valdkonnas ja tänu temale sain sellise filmikogemuse osaliseks. Mina ja 8 teist inimest mängisime siis peo külalisi, kus pidime klaasid käes rääkimist teesklema.

Äge kogemus oli, näha kuidas siis ühte filmi jupikest tehakse. Minu jaoks esmakordne kogemus (mängufilmi kulisside taga olemises vähemalt).

Palavate ilmadega olen veidike ka rannas hänginud, ujuma ei ole saanud, sest jah ka 21-kraadine vesi on minu jaoks liiga külm. Sellepärst ma sõidangi varsti Kreetale, vast saab seal siis ujuda, kuna ma olen massiivne külmavares.

Sai käidud ka metallica kontserdil. Ma ise pole fänn, aga teevad normi muusikat ja miks mitte. Laulupeoga võrreldes oli WC-ala lausa luksuslik. Järjekorda ei olnud ja vetsus oli paberit ka!!! Uskumatu.

Samamoodi oli uskumatu ürituse korraldus, sest see kammajaa, mis pärast toimus, kui inimesed lahkusid ajas kergelt öeldes närvi mustaks. Pikk jutt, s*tt jutt, aga see oli üks korralik kaos. Oleks saanud paremini, aga mis seal ikka.

Teen praegu ka autojuhi lube ja sain kooli teooriaeksamist läbi. ESIMESE KORRAGA. Ja ma ei õppinud ka, sest ma olen idioot. Aga näe, läbi sain. See läheb ka sinna “uskumatu” kategooriasse. Ega muidu raske ei ole, aga kui ma pean teadma, mis on kergtreileri lubatud mass, siis sorry, ma ei tea seda. 😀 Ma ei tea ka seda, kas kergtreiler on üldse asi, mis eksitseerib, aga mingi küsimus sinna suunas oli.

Vot selline on siis olnud minu juulikuu. Vaatame, mis august toob.


Source: lihtsaltpiia

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: