Close

TURZA – PILDIPOSTITUST ÜHEST PAKENDIVABAST POEST

Turza tähendab läti keeles paberkotti. Tegu on Riia kesklinnas oleva suure ja mõnusa valikuga pakendivaba poega. Seal müüakse nii toiduaineid tõsisemaks kokkamiseks (jahud, kruubid, juust, liha, munad, maitseained, puu- ja juurviljad), snäkke (näiteks vahvlitopsi saab ise jäätist tõsta), kodu- kui ka kehatooteid.

Ütleme nii, et Turza on üks etema tootevalikuga pakendivaba pood, kuhu ma oma jala tõstnud olen. Ja ma ei ole säärastes üldse mitte vähe käinud. Hinnad ei ole kirvega löödud, tooteid leidub nii kohalikke kui ka kaugemalt, töötajad sõbralikud ning aitavad igati.

Turzas jäävad silma kindlasti nutikad lahendused. Nagu näiteks see, et pesuvahendid tulevad kahhelkiviplaatidega kaetud seina seest. Mugav, lihtne puhastada ning kliendile kasutamissõbralik  – mitte nagu tavaliselt, kui peab ebamugavalt Eesti ökopoodidest puhastusvahendeid oma pudelisse tigukiirusega rasketest kanistritest niristama, nii et kõik põrand, pudel ja sina ise olete sellega lõpuks koos.

Poes pakutakse ka säärast kraami, mida naljalt igalt poolt ei saa. Näiteks on kaubavalikus lahtiselt müüdavat soodat, tahhinit, maapähklivõid, šokolaadikreemi, mett, martsipani jpm. Esimest korda nägin pakendivabas poes müüdavaid alumiiniumist poole- ja liitriseid pudeleid, mida ma juba pikalt olen endale šampooni- ja nõudepesuseebipudeliteks igatsenud. Turzas on ka väga lai valik tahkeid šampoone, kehakreeme ning muid ilutooteid. Harjavalik kiiduväärt – kes omale näiteks puidust wc puhastusharja igatseb siis sealt saab. 

Riia pakendivabadest kauplustest ja kohvikutest olen veel kirjutanud postitustes:


Source: Nullkulu

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: