Close

PAKENDIVABA PARFÜÜMIPOOD

Komistasin ühes väikeses Portugali linnas ühe kaupluse otsa, mis tehniliselt on pakendivaba parfüümipood. Ääretult kummaline leid oma asukoha (see oli suhteliselt pärapõrgus nimega Portalegre) ja tootevaliku poolest. Tegu on kauplusega, kust inimene saab omale ise parfüümi kokku segada erinevatest koostisosadest ja kallata see siis parfüümipurki. Uurisin kauplusest, kas oma anumaga tulla võib – öeldi, et ei aga ma usun, et erandit saab alati küsida. Küll aga ootavad nad inimesi oma tühjaksaanud kauplusest ostetud pudeliga tagasi. Sel juhul pakuvad ka umbes kolmeeurost soodustust.

Hinnad väga krõbedad ei olnud, äkki 100 ml maksis 10€? Tootevalikus on kaupa nii meestele kui ka naistele. Kauplusi on Ydentikul üle terve Euroopa – Portugalis, Iirimaal, Prantsusmaal, Šveitsis jne.

Personaalselt lähenetud kaubad on toodete puhul tulevikumaa, mistõttu edu säärase kontseptsiooni puhul on mõistetav. Pakendivaba parfüümipood paneb aga mõtted liikuma ka muudele säärastele ilutoodetele, mida võiks kohapeal ise lasta kokku segada nagu näiteks kreemid, šampoonid, deodorandid, palsamid, maskid ja miks mitte ka küünelakid, laovärvid jms.


Source: Nullkulu

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: