Close

ma sobiks vist üksikemaks?

Kardo läks reedel minema. Pakkis koti ja tõmbas naaksu. Igaveseks.

Tegelikult tänaseni, ehk siis kolmeks päevaks, aga põhimõtteliselt igaveseks.

Me oleme Kardoga väga harva kuskil eraldi kohtades, et oleksime öösel teineteisest eemal. Kõlab maru imalalt, sest tegelikult oleme me selle kolme päeva jooksul vist kaks lauset vahetanud ja ma ei tunne, et ma peaksin kuidagi kursis olema, et mida ta täpselt teeb. Ma tean, et läksid sõpradega ühe tüübi juurde maale, panevad seal pidu ja… käisid seenel. Selle info sain ma netist, hehe. Ühesõnaga ma saan kenasti hakkama Kardota, aga mis mind kirjutama pani, oli see, et issand, kui hästi.

Eile just rääkisin sõbrannadele, et jumal, ma oleksin nii hea ema, kui ma ilma meheta elaks. Üldiselt kui Kardo kodus on, siis tema teeb hommikusöögi ja kohvi, tegeleb lastega, söödab neid, lahutab kaklused ja peab läbirääkimisi, viib magama jne. Minu panus on see, et ma vahepeal tellin Wolti ja teen tööd ja vahepeal lohutan kannatanuid, keda siin ikka tekib. Mul on olnud perioode, kus ma näiteks kokkasin täiega ja nautisin seda, et sain segamatult köögis toimetada, kuid viimasel ajal pole mind nagu kööki tõmmanud. Aga pange tähele. Kardo läks minema ja mina tegin kaks õhtut sõbrannadele kahekäigulise õhtusöögi. Kolme lapsega! Nagu mingi superwoman.

Andke andeks kõik need, kes iga päev üks toimetavad, aga minul teeb Kardo väga-väga palju kodus ära ja nüüd kõike üksi hallata ja veel nii, et toad on mega korras, lasteriided sorteeritud, pesu pestud ja õu pühitud, töö tehtud, lapsed enam-vähem riides JA selle kõrvalt kaks õhtut mingisuguseid kulinaarseid katsetusi teha… No MINU jaoks päris kõva tunne oli.

Ja kuidagi nagu… No eile oli moment, kus ma hakkisin sibulat, Marta magas ja Mari ja Lende tegid aias, köögiakna all mulle. Nagu tõeline koduperenaine, saan kõigega hakkama ja lapsed nii rõõmsad ja…

Reedel serveerisin Aphroditedele karpe ja pokekaussi. Kui ma ise kiita võin, siis aitäh küsimast, väga maitsev õhtusöök oli.

Eile sain aga hakkama sellise vingerpussiga, et kokkasin krevetitakosid ja pork bellyt.

Vot, sellised paljastused siis. Et kui Kardo kodus on, siis ma üks lamav mauk. Ja kui teda pole, siis ma mingi… suudan kõike. Vana hea, ilmselt ma sobiks üksikemaks hästi. Samas ma ei välista, et see saatus mind ootab, sest üks blogilugeja just kirjutas, et ta leidis kaks kassipoega ja ei leia neile kodu ja peab ise Tlnast ära sõitma, et mida teha, ükski MTÜ ei vasta. Ma olin nagu nojah, too siia siis, ma teen mingid nunnud pildid, küll keegi neid ikka endale tahab vast. No problemo.

Asi on aga selles, et Kardo ei taha elusees siin majas näha rohkem loomi, kui siin juba on, hehe. Aga noh. Ise ta läks ära. Ja jättis mind halbu otsuseid tegema.

A kui keegi kassi tahab, siis andke teada, ma varsti laksin pilte ka.

Ps! Vaatasin elus esimest korda LaLaLandi ja ma olin niii palju kuulnud, et see ÜLI hea film, aga ma ei saanud essugi aru. Kas ma olen retakas? 🤷‍♀️

The post ma sobiks vist üksikemaks? appeared first on Mallukas.


Source: Mallukas

Comments

0 comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: